چگونه در آزمون آیین نامه قبول شویم؟

آزمون آیین نامه رانندگی

اگر می خواهید براحتی در آزمون آیین نامه رانندگی قبول شوید کافیست تا پایان این مقاله همراه ما باشید. در این آموزش بهترین روش برای قبولی در آزمون آیین نامه را به شما عزیزان معرفی می کنیم.

در واقع این مقاله برای دو دسته از افراد نوشته شده است. دسته اول افرادی که یک یا چند بار در آزمون آیین نامه رانندگی مردود شده اند. و دسته دوم افرادی که تا به حال در آزمون آیین نامه شرکت نکرده اند و می خواهند در همان اولین آزمون براحتی قبول شوند.

فرقی نمی کند که شما جزو کدام دسته هستید. در هر صورت اگر به دنبال قبولی در آزمون آیین نامه رانندگی هستید در ابتدا باید با دلایلی که باعث می شود اکثر افراد در آزمون آیین نامه مردود شوند آشنا شوید.

دلایل عدم قبولی در آزمون آیین نامه رانندگی

عدم درک صحیح مطالب کتاب آیین نامه

اولین دلیل عدم قبولی در آزمون آیین نامه این است که خیلی از افراد مطالب کتاب آیین نامه را بخوبی متوجه نمی شوند. در واقع بسیاری از مطالب کتاب آیین نامه برای خیلی از مردم گنگ و پیچیده است. مخصوصا برای افرادی که از سواد کمتری برخوردار هستند.

به همین خاطر اکثر افراد نمی توانند کل مطالب کتاب آیین نامه راهنمایی و رانندگی را بخوبی یاد بگیرند. در پایان این مقاله بهترین روش برای درک و یادگیری کل کتاب آیین نامه را معرفی می کنیم.

فراموشی سریع مطالب کتاب آیین نامه

دومین دلیل عدم قبولی در امتحان آیین نامه رانندگی این است که اکثر افراد خیلی زود مطالب کتاب آیین نامه را فراموش می کنند. همین موضوع باعث می شود که اکثر سوالات آزمون آیین نامه را به اشتباه پاسخ دهند.

اگر شما هم خیلی سریع یا چند روز بعد مطالب کتاب آیین نامه را فراموش می کنید باید بدانید که مقصر شما نیستید و اکثر مردم هم مانند شما هستند و مشکل اصلی در چیز دیگری است.

مهمترین دلیل فراموشی این است که یادگیری آیین نامه راهنمایی و رانندگی فقط از طریق خواندن کتاب آیین نامه روشی مناسب برای یادگیری و شرکت در آزمون آیین نامه نیست.

زیرا فقط از طریق خواندن کتاب آیین نامه مطالب در حافظه بلند مدت شما ثبت نمی شود. حتی اگر همین الان کل کتاب آیین نامه را حفظ کنید باز چند روز بعد بسیاری از مطالب از ذهن شما پاک خواهد شد.

برای اینکه بتوانید تمام علائم و تابلوهای راهنمایی و رانندگی و همچنین کل کتاب آیین نامه را در حافظه بلند مدت خود ثبت کنید باید کتاب آیین نامه را بصورت تصویری و ویدیویی یاد بگیرید. در این روش براحتی در کمترین زمان می توانید کل کتاب را یاد بگیرید. در حال حاضر بهترین روش یادگیری در جهان یادگیری ویدیویی می باشد.

حجم زیاد کتاب آیین نامه

سومین دلیل عدم قبولی در امتحان آیین نامه رانندگی این است که حجم کتاب آیین نامه بسیار زیاد است و بسیاری از مطالب تقریبا شبیه به یکدیگر هستند. همین موضوع باعث شده که خواندن و یادگیری کتاب آیین نامه برای ۹۰ درصد افراد کاری سخت و زمان بر باشد.

در واقع یادگیری کتاب ۲۲۰ صفحه ای آیین نامه نیاز به حوصله، زمان و انرژی زیادی دارد. در ادامه می خواهیم بهترین، سریعترین و آسانترین روش یادگیری کل کتاب آیین نامه رانندگی را به شما معرفی کنیم. با این روش یادگیری مطالب کتاب و همچنین قبولی در آزمون آیین نامه رانندگی برای شما ۱۰۰ درصد می باشد.

همانطور که در قبل گفتیم بهترین، آسانترین و سریعترین روش یادگیری کل کتاب آیین نامه، آموزش ویدیویی آیین نامه رانندگی می باشد. در این روش شما دیگر نیازی به خواندن کتاب ۲۲۰ صفحه ای آیین نامه ندارید. بلکه فقط با مشاهده آموزش ویدیویی آیین نامه می توانید کل کتاب آیین نامه را فقط در ۴۰ ساعت یاد بگیرید.

مهمترین مزایای آموزش تصویری آیین نامه رانندگی

۱٫ نیازی به خواندن کتاب ۲۲۰ صفحه ای آیین نامه ندارید.

۲٫ حداکثر در یک روز براحتی کل کتاب آیین نامه را یاد می گیرید.

۳٫ مطالب در حافظه بلند مدت شما ثبت می شود.

۴٫ یادگیری بسیار آسان و لذت بخش می باشد. ( میتوانید در موبایل خود فیلم آموزش آیین نامه را مشاده کنید )

۵٫ آموزش ویدیویی به همراه مهمترین و پرکاربردترین نمونه سوالات آیین نامه می باشد.

در آموزش آیین نامه رانندگی بصورت ویدیویی علاوه بر اینکه کل کتاب آیین نامه را بصورت ویدیویی یاد می گیرید، همچنین بیش از ۱۲۰ تا از مهمترین نمونه سوالات آیین نامه رانندگی را هم یاد می گیرید.

در نهایت اگر می خواهید براحتی اولین بار در آزمون آیین نامه رانندگی قبول شوید ما آموزش آیین نامه رانندگی ( ویدیویی ) را به شما پیشنهاد می کنیم. برای نهیه این آموزش روی تصویر زیر کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آموزش تصویری آیین نامه
به همراه نمونه سوالات آیین نامه

بدون نیاز به خواندن کتاب آیین نامه