سوالات متداول

۱ .برای عضویت در مهد علم در بالای صفحه بر روی دکمه عضویت کلیک کنید .

۲ . سپس کافیست در فرم ثبت نام ، نام کاربری ، ایمیل و رمز عبور خود را وارد کنید تا ثبت نام شما انجام شود .

در چنین مواردی کافیست به این لینک مراجعه کنید و درخواست بازیابی رمز عبور را ارسال نمایید.

برای خرید محصولات سایت مهد علم کافیست وارد صفحه محصول مورد نظر خود شوید و سپس بر روی دکمه افزودن به سبد خرید کلیک کنید تا وارد مراحل خرید شوید . در مرحله پایانی خرید وارد درگاه پرداخت می شوید و در این مرحله باید مبلغ نمایش داده شده را بصورت آنلاین پرداخت کنید تا خرید شما انجام شود . بعد از اینکه هزینه آموزش را پرداخت کردید فایل محصول در حساب کاربری شما قرار می گیرد .

بعد از اینکه مراحل خرید را انجام دادید به محض پرداخت هزینه تمام فایل های محصول در حساب کاربری شما در سایت قرار می گیرید . می توانید به حساب کاربری که در سایت دارید مراجعه کنید و فایل های محصول را دانلود کنید . برای ورود به حساب کاربری کافیست بر روی دکمه حساب کاربری در بالای صفحه کلیک کنید .

خیر امکان خرید از سایت مهد علم فقط برای اعضای سایت ممکن می باشد و این موضوع فقط به دلیل حفظ امنیت و دسترسی شما به اطلاعات سفارش تان خواهد بود، اما اگر به عنوان مهمان نیز اقدام به خرید محصول نمائید در مراحل خرید شما به صورت خودکار عضو سایت خواهید شد. زیرا در مراحل خرید فرم عضویت وجود دارد و براحتی می توانید در مراحل خرید در سایت عضو شوید .

اگر سوال دیگری دارید می توانید به صفحه تماس با ما مراجعه کنید و سوال خود را از طریق فرم تماس با ما برای مهد علم ارسال کنید . پشتیبانی مهد علم در سریع ترین زمان به سوالات شما پاسخ خواهد داد .