آزمون آیین نامه رانندگی را براحتی قبول شوید

آموزش آیین نامه راهنمایی و رانندگی

وقت خود را صرف نمونه سوالات آیین نامه متفرقه در اینترنت نکنید زیرا اگر موثر بود از هر 100 نفر شرکت کننده در آزمون آیین نامه 80 نفر مردود نمی شدند.

همچنین وقت خود را صرف خواندن کتاب آیین نامه هم نکنید، چون خواندن کتاب 220 صفحه ای آیین نامه کار سخت و زمان بری است.

بهترین، ساده ترین و تضمینی ترین روش قبولی 100 درصد در آزمون آیین نامه یادگیری ویدیویی کتاب آیین نامه و یادگیری تصویری مهمترین نمونه سوالات آیین نامه است.

نکته مهم:

این نکته را بدانید که فقط با خواندن نمونه سوالات آیین نامه به هیچ وجه نمی توانید در آزمون آیین نامه رانندگی قبول شوید. و اینکه فقط با خواندن کتاب آیین نامه هم براحتی نمی توانید کل مطالب کتاب را یاد بگیرید و در ذهن خود ثبت کنید.

سوالات آیین نامه

در اینترنت پر از سوالات آیین نامه است. اگر کمی در گوگل جستجو کنید می توانید هزاران نمونه سوال آیین نامه را پیدا کنید. اما باید بدانید که برای قبولی در امتحان آیین نامه رانندگی باید فقط به 30 سوال پاسخ بدهید.

خواندن صدها نمونه سوال مشکلی را حل نمی کند که هیچ بلکه هم وقت زیادی از شما می گیرد. همچنین باعث گیجی و درهم شدن ذهن شما می شود. برای قبولی در آزمون آیین نامه بجای خواندن صدها نمونه سوال شما باید مهمترین نمونه سوالات آیین نامه را چند بار بخوانید.

تیم تخصصی مهدعلم از بین 800 نمونه سوال، 123 عدد از پرکاربردترین و مهمترین سوالات آیین نامه را بررسی و جمع آوری کرده و در پکیج آموزش آیین نامه قرار داده. تمام این سوالات بصورت تصویری و با جواب توسط مدرس آموزش داده می شود.

اگر به دنبال نمونه سوال هستید، خواندن همین 123 سوال برای شما کفایت می کند. زیرا باقی موارد کتاب آیین نامه را هم در آموزش ویدیویی آیین نامه بصورت تصویری یاد می گیرید.

قبولی در آزمون آیین نامه رانندگی

همانطور که می دانید برای قبولی در آزمون آیین نامه فقط خواندن نمونه سوالات کافی نیست و حتما باید کتاب آیین نامه راهنمایی رانندگی را هم بخوانید. اما خواندن کتاب 220 صفحه ای آیین نامه واقعا کار سخت و زمان بری است.

بهترین روش برای یادگیری کتاب آیین نامه این است که بصورت ویدیویی و تصویری کتاب آیین نامه را یاد بگیرید. با این روش دیگر نیازی نیست که کتاب را مطالعه کنید بلکه فقط با دیدن فیلم آموزش کتاب آیین نامه می توانید کل کتاب را در موبایل یا کامپیوتر خود براحتی یاد بگیرید.

تاکنون بیش از 2800 نفر با دیدن فیلم آموزش آیین نامه رانندگی توانسته اند براحتی در امتحان آیین نامه قبول شوند.

حتی افرادی بوده اند که بیش از 10 بار در آزمون رانندگی مردود شده بودند اما با دیدن این آموزش توانسته اند حتی بدون غلط در امتحان آیین نامه قبول شوند.

شما بادیدن این آموزش دیگر نیازی به هیچ آموزش و نمونه سوالات آیین نامه ندارید زیرا هرآنچه که برای قبولی 100 درصد در آزمون آیین نامه نیاز است در این آموزش وجود دارد.

نمونه سوالات آیین نامه رانندگی

برای تهیه آموزش ویدیویی آیین نامه به همراه مهمترین نمونه سوالات آیین نامه روی تصویر زیر کلیک کنید.