آموزشگاه رانندگی قزوین

آموزشگاه رانندگی قزوین

اگر ساکن استان قزوین هستید و به دنبال آموزشگاه رانندگی قزوین برای ثبت نام گواهینامه رانندگی هستید ما در این مطلب لیست آموزشگاه های رانندگی استان قزوین را به همراه آدرس و شماره تماس برای شما قرار دادیم.

فرقی نمی کند که شما در کدام آموزشگاه ثبت نام می کنید زیرا تمام قوانین و مقررات یکسان است. یک از نکاتی که در انتخاب آموزشگاه باید در نظر داشته باشید این است که سعی کنید آموزشگاهی را برای ثبت نام انتخاب کنید که مربیان با مهارت و با تجربه ای داشته باشد. برای این موضوع می توانید از افرادی که قبلا گواهینامه رانندگی گرفته اند کمک بگیرید.

بطور کلی در استان قزوین حدود ۴۳ آموزشگاه وجود دارد که شما با توجه به موقعیت مکانی خود می توانید یکی از این آموزشگاه ها را برای ثبت نام انتخاب کنید.

در لیست زیر ۱۰ آموزشگاه رانندگی را برای شما قرار دادیم به نام های آموزشگاه رانندگی هدایت، هدف، رسالت، نوین، ولایت، تک، مهارت، بهمن، راد، سروش.

لیست آموزشگاه های رانندگی قزوین

توصیه مهم: اگر می خواهید کتاب آیین نامه رانندگی را بصورت تصویری یاد بگیرید و براحتی در آزمون آیین نامه رانندگی قبول شوید ما به شما آموزش تصویری آیین نامه به همراه نمونه سوالات آیین نامه را پیشنهاد می کنیم.

برای تهیه روی تصویر زیر کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آموزش تصویری آیین نامه
به همراه نمونه سوالات آیین نامه

بدون نیاز به خواندن کتاب آیین نامه
close-link