قبولی آیین نامه

قبولی آیین نامه

در این مطلب قصد داریم بهترین و ساده ترین روش قبولی آیین نامه رانندگی را به شما معرفی کنیم. با این روش خیلی راحت می توانید در اولین آزمون آیین نامه رانندگی قبول شوید. اگر از خواندن کتاب آیین نامه خسته شده اید و می خواهید بدانید که چگونه در آیین نامه قبول شویم در این مطلب با ما همراه باشید.

می توان گفت در حال حاضر بهترین روش یادگیری و قبولی آیین نامه دیدن فیلم آموزش آیین نامه با مهمترین نمونه سوالات آیین نامه است.

در سایت یک آموزش کاملا اصولی و کاربردی وجود دارد که در ۴ ساعت کل کتاب آیین نامه را بصورت ویدیویی آموزش می دهد. به گونه ای که فقط با دیدن فیلم های آموزش آیین نامه براحتی می توانید کل کتاب را یاد بگیرید. در واقع بهترین روش قبول شدن در آیین نامه دیدن این آموزش است.

مزایای فیلم آموزش آیین نامه:

یادگیری بدون نیاز به خواندن کتاب آیین نامه

قبولی ۱۰۰ درصد در آزمون آیین نامه

افزایش سرعت یادگیری

آسانترین روش یادگیری آیین نامه

آشنایی با مهمترین نمونه سوالات آیین نامه

برای تهیه فیلم آموزش آیین نامه با نمونه سوالات آیین نامه به انتهای همین مطلب مراجعه کنید و روی تصویر کلیک کنید.

برای اینکه بتوانید براحتی در آزمون آیین نامه قبول شوید توصیه می کنیم از فیلم آموزش آیین نامه استفاده کنید. اما اگر هم همچنان قصد دارید آیین نامه را با خواندن کتاب یاد بگیرید توصیه می کنیم نکات زیر را حتما مطالعه کنید تا بتوانید خیلی سریعتر و اصولی تر مطالب کتاب آیین نامه را یاد بگیرید.

بهترین پاسخ برای این سوال که چگونه در آزمون آیین نامه رانندگی قبول شویم استفاده از فیلم آموزش آیین نامه است.

۴ نکته طلایی برای یادگیری کتاب آیین نامه 

بهتر است به دنبال نکات مهم برای روز امتحان آیین نامه نباشد زیرا مهمترین عاملی که باعث قبولی شما در امتحان آیین نامه رانندگی می شود شیوه ی یادگیری شما در یک هفته قبل از آزمون است. در این مطلب می خواهیم به نکات مهم یادگیری کتاب آیین نامه و قبولی در آزمون آیین نامه رانندگی بپردازیم.

در واقع می خواهیم ۴ نکته برای یک هفته قبل از آزمون آیین نامه را معرفی کنیم که باعث می شود کتاب آیین نامه را اصولی یاد بگیرید و در امتحان آیین نامه براحتی به سوالات پاسخ درست بدهید. همچنین در پایان این مقاله بهترین و ساده ترین روش برای قبولی آیین نامه را به شما معرفی می کنیم.

در ادامه با ما همراه باشید تا به نکات مهم برای یادگیری و قبولی در امتحان آیین نامه بپردازیم.

مطالب کتاب را حفظ نکنید

بهترین روش خواندن کتاب این است که بصورت روزنامه وار مطالعه کنید. یکی از اشتباهاتی که اکثر افراد انجام می دهند این است که برای یادگیری کتاب آیین نامه شروع به حفظ کردن مطالب کتاب می کنند. از آنجایی که حجم کتاب آیین نامه حدود ۲۲۰ صفحه می باشد، بنابراین حفظ کردن مطالب کتاب کار سخت و زمان بری است. همچنین خیلی زود بسیاری از مطالب از ذهن شما فراموش می شود.

بهترین روش یادگیری کتاب و قبولی آیین نامه این است که کتاب را چند بار بصورت روزنامه وار بخوانید. در روش خواندن روزنامه وار مطالب خیلی راحت تر در ذهن ثبت و ذخیره می شود. البته به این شرط که چندبار در چند روز این کار را انجام دهید. به عنوان مثال یک هفته قبل از امتحان آیین نامه هر روز یک بار بطور کامل کتاب را روزنامه وار مطالعه کنید.

نمونه سوالات را مرور کنید

مرور نمونه سوالات آیین نامه نیز یکی از روش های کارآمد برای یادگیری کتاب آیین نامه و قبولی تضمینی در امتحان آیین نامه رانندگی می باشد. البته مرور نمونه سوالات زمانی موثر است که شما کتاب آیین نامه را مطالعه کرده باشید. یعنی فقط خواندن نمونه سوالات برای قبولی در آزمون کافی نیست.

اشتباهی که خیلی از افراد انجام می دهند این است که برای شرکت در امتحان آیین نامه فقط نمونه سوالات را مرور می کنند. همین موضوع باعث می شود که در آزمون آیین نامه مردود شوند. بهترین حالت یادگیری این است که بعد از مطالعه روزنامه وار کتاب حدود ۲۰ دقیقه هم نمونه سوالات آیین نامه را مرور کنید.

مطالبی که یاد گرفته اید را به دیگران آموزش دهید

یکی دیگر از بهترین روش های یادگیری آموزش دادن است. یعنی مطالبی که خواندید و یاد گرفتید را به یک شخصی آموزش دهید. وقتی شما مطالبی که یاد گرفته اید را برای یک یا چند نفر توضیح می دهید، در واقع با این کار باعث می شوید که مطالب برای سالها در ذهن شما ثبت و ذخیره شود. یعنی با این کار دیگر به هیچ وجه در جلسه امتحان آیین نامه رانندگی مطالب را فراموش نخواهید کرد.

البته حتما نباید شخصی در کنار شما حضور داشته باشد. شما می توانید در یک اتاق خالی بایستید و مطالب را به یک شخص فرضی آموزش دهید. حتما یک روز قبل از آزمون این کار را چند بار انجام دهید تا دیگر در جلسه امتحان آیین نامه مطالب را فراموش نکنید.

کتاب آیین نامه را تصویری یاد بگیرید

در حال حاضر یکی از بهترین و موثرترین روش های یادگیری در دنیا، یادگیری تصویری و ویدیویی است. اگر کتاب آیین نامه را بصورت ویدیویی یاد بگیرید دیگر خیالتان راحت است که در آزمون آیین نامه قبولی ۱۰۰ درصد خواهید داشت.

یکی از معایب یادگیری به روش خواندن کتاب این است که مطالب به سختی وارد حافظه بلند مدت شما می شود. یعنی بسیاری از مطالب در حافظه کوتاه مدت شما ذخیره می شود و همین موضوع باعث می شود که خیلی زود بخش زیادی از مطالبی که خوانده اید را فراموش کنید. یکی از دلایل مردودی بیشتر افراد در امتحان آیین نامه رانندگی هم همین موضوع است.

اما یکی از مزایای آموزش ویدیویی این است که مطالب براحتی در حافظه بلند مدت شما ثبت می شود. با روش یادگیری تصویری و ویدیویی براحتی می توانید تمام علائم و تابلوهای راهنمایی و رانندگی و کل کتاب آیین نامه را در کمتر از دو روز یاد بگیرید و قبولی تضمینی در آیین نامه را تجربه کنید.

در سایت مهدعلم آموزشی بنام آموزش ویدیویی آیین نامه به همراه نمونه سوالات آیین نامه وجود دارد. این آموزش یک آموزش کامل برای قبولی تضمینی آیین نامه می باشد. با این آمورش براحتی می توانید مطالب کتاب آیین نامه را بصورت ویدیویی یاد بگیرید و در اولین امتحان آیین نامه رانندگی قبول شوید.

برای تهیه آموزش آیین نامه ( ویدیویی ) روی تصویر زیر کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آموزش تصویری آیین نامه
به همراه نمونه سوالات آیین نامه

بدون نیاز به خواندن کتاب آیین نامه