نمره قبولی در آزمون آیین نامه رانندگی

آزمون اصلی آیین نامه

در این مطلب می خواهیم در مورد زمان و نمره قبولی در آزمون اصلی آیین نامه رانندگی صحبت کنیم.

همانطور که می دانید مدت زیادی است که آزمون مقدماتی آیین نامه حذف شده است. و در حال حاضر فقط یک امتحان به نام آزمون اصلی آیین نامه وجود دارد.

این یعنی اینکه کار برای شما خیلی سخت تر از قبل شده است و شما باید تمام تلاش خود را بکنید تا در امتحان اصلی آیین نامه قبول شوید. در غیر این صورت در امتحان آیین نامه مردود خواهید شد و باید مجددا برای شرکت در امتحان گواهینامه وقت و هزینه صرف کنید. 

زمان امتحان اصلی آیین نامه رانندگی ۲۰ دقیقه می باشد. تعداد سوالات هم ۳۰ عدد سوال می باشد. شما باید در این مدت زمان ۲۰ دقیقه ای به ۳۰ سوال پاسخ بدهید.

نمره قبولی در آزمون آیین نامه رانندگی هم ۲۶ می باشد. یعنی شما باید از ۳۰ عدد سوالی که در امتحان وجود دارد حداقل به ۲۶ سوال پاسخ درست بدهید. شما براحتی می توانید به تمام ۳۰ سوال پاسخ درست بدهید به شرط اینکه طبق روشی که در ادامه می گوییم عمل کنید. 

همچنین توجه داشته باشید که نباید از آزمون شهری غافل شوید. خیلی از افراد تمرکز خود را فقط روی آیین نامه می گذارند و از امتحان آزمون شهری غافل می شوند. برای اینکه بتوانید گواهینامه رانندگی را بگیرید باید حتما در هر دو آزمون قبول شوید.

یکی از مهمترین بخش های امتحان شهری پارک دوبل می باشد. حتما با یک خودرو مناسب بارها پارک دوبل و سایر موارد امتحان شهری را بخوبی تمرین کنید تا بتوانید براحتی در آزمون شهری نیز قبول شوید.

آزمون اصلی آیین نامه را چگونه قبول شویم؟

تنها را تضمینی برای قبولی در آزمون اصلی آیین نامه خواندن نمونه سوالات آیین نامه و یادگیری ویدیویی آیین نامه می باشد. در این روش شما ۱۰۰ درصد در امتحان اصلی آیین نامه قبول خواهید شد.

باید این نکته را بدانید که شما با خواندن فقط نمونه سوالات به هیچ وجه نمی توانید در امتحان آیین نامه قبول شوید. همچنین با خواندن فقط کتاب آیین نامه هم براحتی نمی توانید کل مطالب کتاب ۲۲۰ صفحه ای را یاد بگیرید.

در حال حاضر مهمترین دلیل قبولی خیلی از افرادی که در آزمون اصلی آیین نامه شرکت می کنند این است که کتاب آیین نامه را بصورت ویدیویی همراه با مهمترین نمونه سوالات یاد می گیرند. تا کنون بیش از ۲۸۰۰ نفر توانسته اند با استفاده از این روش و این آموزش براحتی در امتحان آیین نامه قبول شوند.

در این روش شما نیازی به خواندن کتاب ۲۲۰ صفحه ای آیین نامه ندارید. همچنین نیازی به خواندن هزاران نمونه سوال موجود در اینترنت ندارید.

بلکه در این روش کل کتاب را در موبایل یا کامپیوتر خود بصورت ویدیویی یاد می گیرید. همچنین مهمترین نمونه سوالات آیین نامه را هم بصورت تصویری یاد می گیرید. در نتیجه براحتی در آزمون آیین نامه رانندگی قبول می شوید.

اگر می خواهید اولین بار در آزمون اصلی آیین نامه قبول شوید یادگیری ویدیویی بهترین روش است. برای تهیه آموزش ویدیویی آیین نامه به همراه نمونه سوالات آیین نامه روی تصویر زیر کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آموزش تصویری آیین نامه
به همراه نمونه سوالات آیین نامه

بدون نیاز به خواندن کتاب آیین نامه